استاندار کرمانشاه:

دشت حر: استاندار کرمانشاه گفت: منطقه اورامانات ظرفیت های بزرگی برای توسعه گردشگری و توسعه بخش خدمات دارد و یکی از محورهای توسعه استان نیز بخش خدمات است که باید به شکوفایی برسد.

به گزارش دشت حر ، هوشنگ بازوند در حاشیه بازدید از مجموعه تفریحی توریستی غار قوری قلعه، بیان داشت: غار قوری قلعه به عنوان یک ظرفیت بزرگ می تواند در جذب توریسم و گردشگر موثر باشد.

بازوند با بیان اینکه نورپردازی یکی از نیازهای داخل غار است، تصریح نمود: یکی دیگر از نیازهای اساسی این مجموعه ایجاد زیرساخت های مناسب است تا زمینه ماندگاری هر چه بیشتر مسافران و گردشگران فراهم شود.

وی اظهار کرد: اعتبارات لازم را برای توسعه زیرساخت ها در این مجموعه اختصاص خواهیم داد تا زمینه اقبال بیشتر گردشگران به این غار افزایش پیدا کند.

بازوند اضافه کرد: هر چه بتوانیم زمینه ماندگاری گردشگران را در این مجموعه فراهم کنیم، آثار آن در زندگی و معیشت مردم ماندگارتر خواهد بود، زیرا گردشگری زمانی مورد پذیرش مردم واقع می شود که در زندگی جاری مردم تحول ایجاد کند.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: برای اثر گذاری هر چه بهتر گردشگری در معیشت مردم، باید برای ایجاد و توسعه زیرساخت ها تلاش کنیم و مشکلات و موانع  پیش رو را نیز برداریم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب