دشت حر: فرماندار ثلاث باباجانی گفت: در روزهای آینده، مرکز چشم پزشکی و دندانپزشکی با حضور تیم مجرب پزشکی به صورت رایگان در شهرستان مستقر می شود.

به گزارش دشت حر ، دکتر اسدی مشاور انجمن نور آوران سلامت با فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی دیدار کرد.

فرماندار ثلاث باباجانی در این دیدار گزارشی از ویژگی و نیازمندی های شهرستان را بیان کرد و گفت: وسعت این شهرستان، دوری از مرکز استان و نیز از جمله محرومیت که اگر بخواهیم ارزیابی دقیق داشته باشیم میتوانیم از سیما آن را تشخیص دهیم.

صادق خدادادی در ادامه، مردم این شهرستان را مردمانی مومن، شریف، انقلابی، مرزدار و غیور خواند و نیز از رشادت ها و سلحشور های این مردم در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت.

خدادادی همچنین به سفر مقام معظم رهبری مدظله العالی به مناطق زلزله زده اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت آقا فرمودند این زلزله را به فرصت تبدیل کنیم لذا انتظار می رود در این راستا گام های موثری برداشته شود.

وی در ادامه سخنان خود نیز از اعزام گروه ها و تیم های پزشکی و متخصصان و… در ایام زلزله و نیز تلاش های دکتر پویان احمدی و مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر کرد.

فرماندار ثلاث باباجانی در پایان گفت: برای استقرار مرکز چشم پزشکی و دندانپزشکی با تمام توان امکانات را بسیج خواهیم کرد و نیز انتظار داریم وزیر بهداشت شخصا از شهرستان بازدید نماید.

دکتر اسدی مشاور انجمن نور آوران سلامت نیز بیان کرد: با همکاری دستگاهها، در این مرکز علاوه بر ویزیت حوزه شهر؛ درصدد خواهیم بود مناطق محروم روستایی را نیز ساپورت کنیم.

دکتر اسدی افزود: این مرکز توسط انجمن نور آوران سلامت شامل ۲ چشم پزشک، ۱ ارتوپد و ۲ دندانپزشک تا سه ماه استقرار می یابد.

دکتر پویان احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی هم در این جلسه علاوه بر ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته، گفت: برای استقرار این مرکز؛ امکانات، محل و… را هماهنگ می کنیم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب