دشت حر: مراسم تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی ثلاث باباجانی با حضور جانشین فرماندهی استان کرمانشاه، فرماندار، امام جمعه و مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، مراسم تودیع و تکریم فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی با حضور سرهنگ مرزبانی جانشین فرماندهی استان کرمانشاه، اکبری فرماندار شهرستان، ماموستا شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی و اعضای شورای تامین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم از زحمات سرهنگ رستمی سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان تقدیر و سرهنگ محمد محمدی به جای ایشان تودیع شد.

در این مراسم فرماندار، امام جمعه و جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه سخنانی بیان کردند.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این مراسم ضمن خیرمقدم به فرماندهان انتظامی استان و اعضای شورای تامین شهرستان و حاضرین در جلسه ضمن تشکر از خدمات سرهنگ رستمی و آرزوی توفیق برای سرهنگ محمدی فرمانده جدید شهرستان به بیان موقعیت و شرایط خاص شهرستان اشاره  کرد.

علی اکبر اکبری وظیفه نظام و دولت را ایجاد بستر مناسب برای توسعه پایدار بیان کرد و در این راستا برقراری امنیت را از مهمترین ملاک ها دانست و اظهار داشت در سایه امنیت، امورات اقتصادی منطقه و مردم ارتقا یابد.

اکبری وجود مرز را یک ظرفیت برای شهرستان دانست و گفت: اما متاسفانه این موقعیت مشکلاتی را هم از قبیل قاچاق کالا به وجود آورده است که این موضوع مسئولیت شورای تامین را دو چندان کرده است.

وی ضمن اشاره به اتفاقات امنیتی سال های اخیر در مرز اظهار داشت: با تدبیر اعضای تامین و دیگر مسئولین شهرستان و استان مسائل به خوبی حل شده و از دادن بهانه به دست مخالفان نظام و گروهک های معاند جلوگیری شد.

فرماندار ثلاث باباجانی افزود: این تعامل بین مسئولین و مردم باعث تثبیت امنیت پایدار در شهرستان شده است.

علی اکبر اکبری در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به طرح صادرات قانونی سوخت به وسیله مرزنشینان اساره نمود و بیان داشت: با اجرای این قانون مشکلات قاچاق کاهش می یابد و همچنین به این وسیله کمک زیادی به مردم منطقه جهت تامین معیشت می شود.

فرماندار ثلاث باباجانی در پایان سخنان خود وظیفه اساسی نیروهای امنیتی را اجرای قانون دانست و گفت: تعامل با مردم همواره توسط مسئولان نظام و استان توصیه شده است که این مهم با حضور فرماندهی جدید انتظامی مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی نیز ضمن تقدیر از زحمات نیروهای امنیتی و انتظامی مستقر در منطقه، امنیت موجود را باعث دلگرمی مردم و به حضور آنها در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی اشاره نمود.

ماموستا ملا احمد شیخی در بخش دیگر سخنان خود به تعامل با مردم و نیروهای امنیتی اشاره کرد و اظهار امیداوری نمود با حضور فرماندهی جدید انتظامی در منطقه ضمن تداوم امنیت موجود با مردم منطقه همدلی داشته باشند و با اجرای قانون نهایت تعامل و همکاری سازنده را با مردم و دیگر ادارات شهرستان داشته باشند.

در ادامه سرهنگ مرزبانی در سخنان خود به حضور نیروهای امنیتی و نظامی در مرز و خدمت در این مناطق اشاره کرد و گفت: حضور آنان موجب یادآوری رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس می شود.

ایشان ضمن تجلیل از مردم انفلابی شهرستان ثلاث باباجانی که شهدای زیادی تقدیم نظام‌ کرده اند بر لزوم تعامل نیروهای انتظامی همزمان با اجرای قانون تاکید کرد.

وی ضمن اشاره به محرومیت شهرستان، خدمت به مردم در این مناطق را موجب تعالی نیروها و جزای اخروی برای آنان دانست.

سرهنگ مرزبانی در ادامه سخنان خود به حضورش در این منطقه به عنوان اولین فرمانده انتظامی در شهرستان اشاره کرد و از هماهنگی و تعامل مردم در دوران خدمت خود به نیکی یاد کرد و اکرام مردم را وظیفه همه مسئولان به ویژه نیروهای امنیتی که ارتباط بیشتری با مردم دارند دانست و امنیت پایدار را مرهون همراهی و حضور مردم در صحنه های انقلاب دانست.

ایشان در ادامه به خدمات نظام و دولت در این شهرستان اشاره کرد و بیان نمود: مردم شهرستان ثلاث باباجانی شایسته خدمات بیشتری بوده و اظهار داشت: با تلاش همه مسئولان نظام و دولت امروز شاهد عمران و آبادانی در منطقه هستیم.

در پایان جلسه سرهنگ محمدی فرمانده جدید انتظامی شهرستان ضمن تشکر از اعتماد مسئولان در انتصاب ایشان در این جایگاه، عمل براساس تعامل و وحدت را مهم ترین هدف در خدمتگذاری به مردم منطقه دانست.

همچنین در این جلسه مسئولین در سخنان خود یاد و خاطره شهید حاجی آبادی (فرمانده سابق انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی) و همکاران شهید ایشان را گرامی داشتند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۱۴:۵۰

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب