معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه:

دشت حر: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه گفت: فرمانداران شهرستان های زلزله زده استان باید رسیدگی و ساماندهی مسائل بهداشتی را به عنوان یک اولویت کاری دنبال کنند.

به گزارش دشت حر ، به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه، محمد ابراهیم الهی تبار در جلسه کارگروه سلامت استان با تاکید بر تعیین تکلیف نواقص و مشکلات موجود در مناطق زلزله زده تاکید کرد و افزود: هر دستگاهی باید نسبت به رفع مشکلات موجود در این مناطق اقدام کند.

وی با بیان اینکه اقدام های بسیار خوبی در مناطق زلزله زده استان انجام شده و نمی توان منکر آن ها شد، گفت: فرصت کوتاهی تا زمان گرم شدن هوا داریم که باید در این فرصت نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی و زباله ها و هدایت فاضلاب به شبکه اقدام کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در ادامه سخنان خود؛ فرمانداران را ناظر بر اقدام های دستگاه ها در مناطق زلزله زده دانست و بیان کرد: باید مسایل و مشکلات این مناطق به شکل دقیقی توسط فرمانداران گزارش شود تا نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

الهی تبار، همچنین از شهردار سرپل ذهاب خواست بدون هماهنگی شرکت آبفا اجازه نصب سرویس بهداشتی و حمام سیار را در سطح شهر ندهند.

وی تاکید کرد: شهرداری باید نظم را به شهر سرپل ذهاب برگرداند و این سرویس های بهداشتی و حمام های سیار در جایی نصب شود که امکان جمع آوری فاضلاب وجود داشته باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه همچنین از بنیاد مسکن خواست هرچه سریعتر نخاله های ساختمانی در سطح شهرها و روستاهای مناطق زلزله زده استان را جمع آوری کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب