دشت حر: مأمورین اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی موفق به توقیف دو اکیپ شکارچی غیر مجاز کبک وحشی شدند.

به گزارش دشت حر ، مأمورین اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی در هفته جاری با تلاش و کوشش شبانه روزی در مناطق حوزه استحفاظی موفق به توقیف دو اکیپ شکارچی غیر مجاز کبک وحشی شدند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست ثلاث باباجانی در این باره گفت: در جریان این تخلفات تعداد دو نفر متخلف دستگیر و ۴ قطعه کبک وحشی، آلات و ادوات شکار و صید از آنها کشف و ضبط گردید.

جهانگیر امیری افزود: در این راستا پرونده متخلفین پس از تشکیل و وصول ضرر و زیان وارده به محیط زیست، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید.

امیری بیان داشت: تعداد ۵ قطعه کبک نیز که توسط دوستداران محیط زیست به این اداره تحویل داده شده بود به همراه کبک های صید شده در یک حرکت نمادین و در روز هوای پاک با حضور پرسنل اداره منابع طبیعی، انجمن حامیان ژینگه، معلمان و دانش آموزان سطح شهر تازه آباد در زیستگاه های مناسب رهاسازی و به دامن طبیعت باز گردانیده شدند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست ثلاث باباجانی از عموم مردم و دوستداران طبیعت درخواست کرد جهت حمایت و حفاظت زیستمندان به محض مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را از طریق شماره تماس ۰۸۳۴۶۷۲۴۹۵۵ به این اداره گزارش نمایند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۴
نویسنده : یحیی
تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
ساعت : ۰۰:۴۷:۲۸

ریاست آقای امیری
تغییر اساسی در ثلاث باباجانی واطراف نموده
ضمن تشکر
آرزوی سربلندی وموفقیت برای ایشان داریم


کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب