دشت حر: به دستور استاندار کرمانشاه مدیران کل استان روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه برای پاسخگویی به مشکلات مردم زلزله زده ثلاث باباجانی در این شهرستان حضور خواهند یافت.

به گزارش دشت حر ، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استاندار کرمانشاه در این رابطه اظهار داشت: برنامه ملاقات عمومی با مردم ثلاث باباجانی با حضور تمامی مدیران کل استان از ساعت ۹ تا ۱۳ روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه برگزار می شود.
بهرام سلیمانی گفت: مدیران به منظور پاسخگویی و بررسی مشکلات مردم رأس ساعت تعیین شده در محل ادارات متناظر خود در شهرستان مذکور حضور خواهند یافت.
سلیمانی افزود: در دی ماه گذشته، برنامه ملاقات عمومی با مردم با حضور مدیران کل در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد که یک تجربه ی موثر و رضایت بخش بود.
وی عنوان کرد: با این کار در وقت مردم و همچنین کاهش هزینه های ایاب و ذهاب به مرکز استان صرفه جویی می شود، نکته مهم دیگر اینکه افراد کم توان نیز با سهولت بسیار بیشتری به مدیران کل ادارات دسترسی پیدا می کنند.
بهرام سلیمانی تاکید کرد: در این نشست مدیرانی که در زمینه امور زلزله زدگان و روند بازسازی نقش موثری دارند؛ حضور ویژه ای خواهند داشت.
سلیمانی ادامه داد: در این ملاقات عمومی مدیران بطور میدانی و از نزدیک در جریان مشکلات مردم زلزله زده قرار می گیرند.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استاندار کرمانشاه در پایان گفت: پس از اتمام این برنامه ملاقات عمومی، ساعت ۱۴ نشست جمع بندی و ارائه گزارش توسط مدیران مربوطه به ریاست استاندار کرمانشاه در فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی برگزار می شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۴

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب