دشت حر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: با تلاش صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی، ۸۳ درصد تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ ۷۲ میلیارد ریال و پیش بینی ۱۳۵ فرصت شغلی جذب شده است.

به گزارش دشت حر ، عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، اظهار داشت: از محل اعتبارات روستایی و عشایری مبلغ ۸۷ میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال در شهرستان ثلاث باباجانی اختصاص یافت.

وی بیان کرد: با تلاش فرماندار ثلاث باباجانی و مسئولین شهرستانی و بانک های عامل، ۸۳ درصد تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ ۷۲ میلیارد ریال و پیش بینی ۱۳۵ فرصت شغلی جذب شده است.

صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی ضمن تأکید بر روند اجرایی پروژه های اشتغالزا از کلیه دستگاههای اجرایی به خصوص بانکهای عامل خواست نهایت همکاری را با متقاضیان طرح ها و پروژه های اشتغال داشته باشد و در روند پرداخت تسهیلات به متقاضیان نهایت همکاری و تسریع در روند کار را داشته باشند.

 فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: مشکلات پیش روی متقاضیان دریافت اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری و اعتبارات ویژه مناطق زلزله با حضور آنها و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بررسی شد.

منبع:yjc
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۸

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب