دشت حر: مهندس عبدالرضا ویسی مدیر جهاد کشاورزی ثلاث باباجانی طی مراسمی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تجلیل کرد.

به گزارش دشت حر ، مدیر جهاد کشاورزی ثلاث باباجانی در جمع خبرنگاران شهرستان ضمن تقدیر از تلاش های اصحاب رسانه به تشریح اقدامات مهم جهاد کشاورزی پرداخت.
مهندس عبدالرضا ویسی با اشاره به آبی کردن ۸۰۰ هکتار از اراضی دشت حر، گفت:  ۴۰۰ هکتار آن در هفته دولت افتتاح و بقیه نیز تا پایان سال به اتمام میرسد.


مهندس ویسی به ۹۰۰ هکتار از اراضی بخش ازگله نیز اشاره نمود و اظهار داشت: با اتمام این طرح؛ می توانیم شاهد تحول و رونق کشاورزی و باغداری در این بخش باشیم.

وی تصریح کرد: این یکی از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید در منطقه می باشد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه به پرداخت وام های بلاعوض، پخش لوله های آبیاری و… اشاره کرد و در این مورد از اجرای طرح جدید تحول باغداری مناطق مرزی خبر داد و بیان کرد: اداره جهاد کشاورزی تمام هزینه های انتقال آبیاری باغ های جدید که ایجاد می شود از مبدا به مقصد را به صورت رایگان اجرا می کند.


مهندس ویسی به حمایت اداره جهاد کشاورزی ثلاث باباجانی در بحث فروش محصولات ارگانیک شهرستان اشاره داشت و اظهار کرد: با رونق باغداری در مناطق شهرستان؛ بخصوص‌ منطقه دالاهو اشتغال زایی خوبی داشته است و این اداره به تعهدات خود که اشتغال ۲۰۰ نفر بوده؛ عمل کرده است.


مدیر جهاد کشاورزی ثلاث باباجانی خاطرنشان ساخت: ما میتوانیم با کمک هم در رونق کشت زیتون تلاش نمایم و فرآورده های آن را در شهرستان ارائه کنیم.

در پایان از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان ثلاث باباجانی با اهدای لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰:۲۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب