فرماندار ثلاث باباجانی:

دشت حر: صادق خدادادی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: پیرو دستور العمل آئین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی، جلسات هماهنگی برگزار و تاکید شد که زمینه ای فراهم شود که در سریع ترین وقت ممکن تسهیلات جذب گردد.

به گزارش دشت حر ، جلسه شورای اشتغال شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

صادق خدادادی در این جلسه بیان داشت: دولت طرح های زیاد مناسبی برای اشتغال روستائیان و مرزنشینان در نظر گرفته است و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد لذا ادارات مربوطه در این حوزه اطلاع رسانی و برای مردم از مزایا و اهمیت این تسهیلات اشتغال زایی، شفاف سازی نمایند.

خدادادی تصریح کرد:‌ اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مشاور؛ عمل نمایند و در زمینه طرح های توجیهی کمک حال مردم باشند.

وی اظهار داشت:‌ مطابق ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی و شعار سال “تولید و اشتغال”، دولت محترم جمهوری اسلامی ایران در راستای اشتغالزایی و تقویت تولیدات داخلی، طرح حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی را با اعطای تسهیلات مربوطه در دستور کار قرار داده است.

خدادادی ادامه داد: طرحهای صنعتی ،‌ طرحهای کشاورزی و طرحهای خدماتی از طرح های اشتغال زایی  هستند که شامل اعطای تسهیلات می شوند.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: مهلت پرداخت اقساط و دوره تنفس تسهیلات به تناسب طرح متقاضی تعیین می شود اما حداکثر دوره تنفس ۱سال و حداکثر زمان پرداخت اقساط ۶سال می باشد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۸

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب