دشت حر: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کل کشور از شهرستان ثلاث باباجانی بازدید کرد.

به گزارش دشت حر ، سردار حسین اشتری در جلسه ای که با حضور روحانیون و مسئولان محلی شهرستان های سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی در هنگ مرزی شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد، پس از ادای احترام به مقام شامخ دو تن از شهدای هنگ مرزی ثلاث باباجانی، اظهار کرد: امروز امنیت جمهوری اسلامی ایران؛ یک امنیت با ثبات، پایدار و بر اساس آموزه های دینی است.

وی ادامه داد: یادآوری هجوم دولت بعثی عراق به کشور ایران و تحرکات گروه های ضد انقلاب در برخی مناطق مرزی و به ویژه مناطق اورامانات و غرب کشور، خاطره همه شهدا و زحمات رزمندگان اسلام و مردم غیور این مناطق را زنده می کند.

این مقام ارشد ناجا تصریح کرد: با هدایت های حکیمانه حضرت امام (ره) و حضور مردم و پایداری جامعه اهل سنت در قالب پیشمرگان کرد و نیز نیروهای بسیج، سپاه پاسداران، ارتش و نیروی انتظامی امینت به کشور بازگشت و اکنون هم امنیت ما در ابتدا مدیون شهدا و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) و سپس هوشیاری و انسجام آحاد مردم است.

سردار اشتری با اشاره به افزایش چشمگیر توان دفاعی نیروهای مسلح نسبت به دوران جنگ تحمیلی، خاطرنشان کرد: خون شیعه و سنی در کنار هم ریخت و کشور از چنگال ابرقدرت ها خارج شد، در حقیقت مرزبانان اصلی، مردم مناطق مختلف مرزی هستند که از امنیت کشور دفاع می کنند، نیروهای نظامی نیز با عشق به وطن و مبادی دینی، مجاهدانه خدمت خواهند کرد.

وی با اشاره به حادثه تروریستی تهران، یادآور شد: تحرکات گروهک های تروریستی دلیلی بر خواهان بودن مردم آن منطقه نیست، همه از مرزنشینان و مردم اهل سنت منطقه اورامانات تقدیر می کنند، چراکه برای امنیت کشور قدم برمی دارند و سابقه شجاعت و پایمردی و شهدایی که در مبارزه با دشمنان پرداختند، کاملاً آشکار است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ادامه داد: دشمن از هر اختلافی در کشور برای ضربه زدن استفاده می کند، لذا مردم باید با هوشیاری، مانع از سوء استفاده دشمن شوند، اما نیروهای مسلح نیز می بایست در این مناطق آمادگی مقابله با گروهک های تروریستی و ضدانقلاب را داشته باشند.

سردار اشتری با بیان اینکه امروز اشراف اطلاعاتی و آمادگی مقابله ای نیروهای مسلح بسیار بالا است، تصریح کرد: پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران با اذن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اقتدار جمهوری اسلامی ایران و وجود تجهیزات پیشرفته و بومی بسیار قوی را نشان می دهد.

وی متذکر شد: خداوند توقیفی به ما داده که در رأس این کشور و سکاندار کشتی انقلاب بزرگمردی است که نمونه ایشان در دنیا وجود ندارد و خداوند را شاکریم که سربازان تحت امر ایشان هستیم.

این مقام ارشد ناجا افزود: در تلاش هستیم تجهیزات و امکانات مناطق مرزی بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و از طرفی موضوعات معیشتی کارکنان که تأکید مورد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است، دنبال کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی کل کشور در پایان گفت: گام های خوبی در سال گذشته و امسال در این راستا برداشته شد، ان شاء الله در سال های آینده نیز گام های مؤثرتری برخواهیم داشت و وضعیت معیشتی کارکنان نیروی انتظامی و مرزبانی در اقصی نقاط کشور و خصوصاً مناطق مرزی را مدنظر قرار خواهیم داد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۵


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب