اختصاصی دشت حر ؛

دشت حر : میرکی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان ثلاث باباجانی به منظور بررسی مسائل و مشکلات ورزش روستاییان از روستاهای شهرستان بازدید کرد.

بختیار میرکی زاده در گفت و  گو با خبرنگار دشت حر ، در این خصوص اظهار داشت: به منظور بررسی مسائل و مشکلات ورزش روستاییان و همچنین در راستای رسالت وزارت ورزش و جوانان و تاکیدات مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در توجه به ورزش روستاها و ورزش های بومی و محلی، از تعدادی از روستاهای شهرستان بازدید صورت گرفت.

میرکی زاده تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان شهرستان ثلاث باباجانی به منظور ترویج، توسعه و بستر سازی مناسب برای ورزش روستا، در ۹ ماه گذشته در تعدادی از روستاهای شهرستان با احداث و تسطیح زمین های ورزشی و نیز توزیع وسایل ورزشی در بین جوانان سعی در اهتمام و توجه به این امر مهم را داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ثلاث باباجانی در ادامه بر لزوم توجه به ورزش روستایی و حمایت از این بخش بعنوان یکی از اولویت های مهم اداره ورزش و جوانان اشاره کرد و بیان داشت: در صورت تخصیص اعتبارات، حمایت های بیشتری در امر ورزش از روستاها انجام خواهد شد.

وی افزود: با در اختیار گذاشتن وسایل و تجهیزات ورزشی و تشویق جوانان روستایی بسوی ورزش، قطعا شاهد پیشرفت ورزش در روستاها خواهیم بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ثلاث باباجانی در پایان از پیگیری های نماینده مردم اورامانات در جذب اعتبارات برای بخش ورزش، حمایت های فرمانداری، بخشداری مرکزی، بخشداری ازگله و ادارات بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و نیز مساعدت و همکاری سایر ادارات و نهادها در جهت احداث و تسطیح زمین های ورزشی و توزیع وسایل ورزشی در روستاهای شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

 

 

لازم به ذکر است در این بازدید ها رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ثلاث باباجانی در خصوص مشکلات ورزش روستاها با روستاییان گفت و گو کرد و قرار شد با پیگیریهایی از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه  در جهت حل این مشکلات اقداماتی صورت گیرد.

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۰۶
نویسنده : محمد
تاریخ : ۰۵ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۱۱:۰۰:۰۸

جادارد از زحمات بی شائبه جناب آقای میرکی زاده کمال تشکر وقدردانی را داشته باشیم بنده به عنوان یک روستایی تا به حال به یاد ندارم که مسئول اداره ورزش به روستاهها سرزده باشد ولی آقای میرکی زاده در این یکسال حتی بدون داشتن وسیله(ماشین )به اکثر روستاهها سرزده ومشکلات ورزش در روستاهها را از نزدیک دیده اند وپیگیر این مشکلات درمرکز استان بوده اند جا دارد یکبار دیگر از ایشان تشکر ویژه نمود

نویسنده : ثلاثی
تاریخ : ۰۶ دی ۱۳۹۵
ساعت : ۰۹:۵۲:۰۴

تشکر فراوان از آقای میرکی زاده عزیز و دلسوز


کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب