امام جمعه ثلاث باباجانی:

دشت حر: امام جمعه ثلاث باباجانی گفت: اشتغال‌زایی برای جوانان و رونق تولیدات داخلی در کشور باید سرلوحه عمل همه مسئولان دولتی قرار بگیرد.

ماموستا ملا احمد شیخی در گفت و گو با خبرنگار دشت حر ، با اشاره به نامگذاری امسال مبنی بر “اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال” اظهار داشت: تأکید بر این شعار نشان از دغدغه اصلی مقام معظم رهبری در حل مشکلات اقتصادی مردم است.

امام جمعه ثلاث باباجانی بر لزوم اجرای سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مسئولان دولتی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تاکید کرد و گفت: مقام معظم رهبری چند سال متوالی است که شعار سال را با محوریت اقتصاد مقاومتی قرار داده و تأکید ایشان بر دو مؤلفه اشتغال و تولید به این معناست که دغدغه اصلی اکنون باید حل مشکلات بیکاری و معیشتی مردم باشد.

ماموستا شیخی با بیان اینکه مسئولان باید توجه خود را در این زمینه بیشتر کنند که در جامعه نارضایتی مردم به علت مشکلات اقتصادی به وجود نیاید، بیان داشت: همانطور که در سال گذشته مدیران اجرایی مکلف بودند که اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند امسال نیز باید همت جدی خود را صرف حل مشکلات بیکاری، رکود و رونق تولیدات داخلی کنند.

وی با اشاره به اینکه تحقق این امر منوط به تلاش جدی همه اقشار مختلف مردم از جوانان، کارآفرینان و مدیران اجرایی کشور است، افزود: اعتقاد به مکتب «ما می‌توانیم» پایه‌ ریزی برای مقاومت در برابر تحریم‌های اقتصادی دشمنان است و نباید بگذاریم نظام جمهوری اسلامی به کشورهای خارجی وابسته شود و مجبور به واردات کالاهای آنها باشد.

ماموستا ملا احمد شیخی با بیان اینکه رونق صادرات با افزایش کیفیت تولیدات داخلی یکی از راهکارهای اساسی در این زمینه است، عنوان کرد: اشتغال‌زایی برای جوانان و رونق تولیدات داخلی در کشور باید سرلوحه عمل همه مسئولان دولتی قرار بگیرد.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان با اشاره به اینکه خوشبختانه نظام اسلامی ایران از جنبه‌ های علمی، فرهنگی، نظامی و جغرافیایی زمینه‌ های مناسبی برای پیشرفت و رونق دارد، گفت: ایران از لحاظ منابع طبیعی و نیروی انسانی نیز کشوری غنی است و استفاده از این امکانات نیاز به تلاش و اراده جدی مسئولان و مردم دارد و ما باید این شعار را سرلوحه تمام فعالیتهای خود قرار دهیم که اگر اراده کنیم قادر به انجام هر کاری هستیم و تنها باید کمر همت را محکمتر ببندیم.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰:۴۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب